Podzim ještě ani nezačal a já už vás zahlcuji podzimními vosky. Řekla jsem si, že radši dříve než později, a tak jsem přes léto tvořila jak blázen. Výsledkem je tato limitovaná edice úžasně vonících – a troufám si říct, že i úžasně vypadajících – podzimních vosků.

Kaštánek

Oříšková vůně pražených kaštanů, ze které se vám budou sbíhat sliny. Kaštany jemně doplňuje vanilka a tmavá hedvábná káva.

Banánový chlebíček

Opět vám přináším sladkou podzimní vůni. Tentokrát je to Banánový chlebíček. Lahodnou vůni banánů doplňuje jemný karamel a sladká vanilka.

Vonné vosky od Marty: Banánový chlebíček

Vonné vosky od Marty: Deštivé dny

Deštivé dny

Vůni otevírají svěží květinové akordy s křehkými zelenými listy. Smyslné vodní tóny připomínající petrichor a ranní rosu vás zavedou do zahrady plné hyacintů, sedmikrásek, lilií a frézií. Hebký odstín jasmínu vůni zakončuje společně se stopami čirého jantaru a pižma.

Dýně, co má říz

Hřejivý sladký pomeranč v souznění se zázvorem a lehkým nádechem květin. Střední tóny vanilky, hřebíčku, skořice a muškátového oříšku zdůrazňují podtóny dřevin, které do vůně vnášejí podzim.

Vonné vosky od Marty: Dýně, co má říz

Vonné vosky od Marty: Dýňové Latte

Dýňové Latte

Nová podzimní vůně je tu! Kořeněné aroma s nádechem smetanové kávy a se špetkou anýzu. Perfektní na chladnější podzimní večery.

Tato limitovaná edice je tu nejspíš jen na skok. Vosků je totiž omezené množství!

Dýňovo-pekanové vafle

Podzim se blíží, ale nevěšte hlavu. Co takhle dát si mé zdravé Dýňovo-pekanové vafle? Uklidňující vůně báječné dýně a pekanových ořechů v kombinaci s vanilkovými lusky a čokoládou.

Vonné vosky od Marty: Dýňovo-pekanové vafle

Vonné vosky od Marty: Dýňový koláč

Dýňový koláč

Tihle Vilíci voní podzimně. Úplně jako dýňový koláč. Šťavnatý pomeranč a hřebíček, následovaný srdcem ze zeleného jablka, dýně, třešně, skořice a muškátového oříšku. To vše se základem z hrozinek a špetky ořechy říznuté vanilky.

Javorovo-pekanové pokušení

Sladká, sladká, sladká javorovo-pekanová vůně! Kromě hlavních ingrediencí ještě voní po karamelu, podmáslí, jemné vanilce a cukru.

Vonné vosky od Marty: Javorovo-pekanové pokušení

Vonné vosky od Marty: Listopad

Listopad

Intenzivní dřevnaté akordy cedaru, pačuli a vetiveru. Jemnou melodii jako podklad hrají bylinné doteky levandule a rozmarýnu spolu s kadidlem, labdanem a smyslným jantarem.

Mrkvový dort

Přivoňte si k omamné kombinaci zázvoru, skořice a hřebíčku se základem v máslovém krému, vanilce a teplém mrkvovém koláči.

Vonné vosky od Marty: Mrkvový dort

Vonné vosky od Marty: Pražená káva

Pražená káva

Další vůně pro milovníky kávy je tu! Tentokrát je to pražená káva. Silná a bohatá vůně s jemným vlivem dřevin.

Zmrzlá dýně

Bohaté kořeněné dýňové aroma, které se snoubí s podtóny muškátového oříšku a skořice. To vše s lehkým dotekem jablka a švestky, pocukrované nádechem cukru a vanilky.

Vonné vosky od Marty: Zmrzlá dýně

Doufám, že jsem vás dostatečně motivovala k nákupu. Limitovaná edice totiž znamená, že je podzimních vosků omezený počet. Proto doporučuji s nákupem moc dlouho neotálet. Šup do e-shopu!

Tak co, trefila jsem se vám do vkusu? Nebo vám tu nějaké vůně chybí? A jaké jsou vaše oblíbené podzimní vůně?

Podobné příspěvky